UMPRUM – Vysoká škola umělecko průmyslováSTUDIJNÍ PLÁNY

Textilní tvorba - klauzurní projekt 7

Zapsat Zobrazit rozvrh
Kód Zakončení Kredity Rozsah Semestr
U6K7 ZK 7
Garant předmětu:
Jméno vyučujícího (jména vyučujících):
Anotace:

Klauzurní projekt student řeší a zpracovává zcela samostatně na základě znalostí a dovedností získaných při řešení semestrálních úloh v příslušném ateliéru. Zadání obvykle vychází z práce semestrální, ale musí být od semestru zřetelně odděleno. Zadání může být společné pro celý ateliér nebo se liší podle ročníku studia. Krátce po zadání úkolu je ověřeno krátkou konzultací, zda student zadání správně pochopil a případný způsob řešení.

Témata:

At. textilní tvorby - téma klauzurní práce je společné pro celý ateliér, pokud je hlavní semestrální úkol ve znamení spolupráce s průmyslem a navazuje na něj. V ostatních případech je téma klauzurního projektu společné pro jeden ročník. Produkty a desény pro interiér elektromobilu; Pleteniny; Ručně tkaný koberec; „Přenos, uchopení, přemístění“

tedy i klauzurní zadání je jednotné pro všechny ročníky, zpravidla nezávislé na tématech semestrálních úloh a mívá také volnější formu. Soubor informačních a naváděcích piktogramů pro nové letiště dle vlastního výběru.

Požadavky:
Osnova přednášek:
Osnova cvičení:
Cíle studia:
Studijní materiály:
Webová stránka předmětu:
Poznámka:
Rozvrh na zimní semestr 2022/2023:
Rozvrh zatím není připraven
Rozvrh na letní semestr 2022/2023:
Rozvrh zatím není připraven
Předmět je součástí následujících studijních plánů:
Platnost dat k 2. 12. 2022
Aktualizace výše uvedených informací naleznete na adrese http://sp.vsup.cz/cs/predmetU6K7.html